latest

Άτυχος ο Α.Ο.Τήνου στην Άνδρο ηττήθηκε με 2-1

Εικόνα Αρχείου Άτυχος ήταν ο Α.Ο.Τήνου στο πέρασμα του από την Άνδρο για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Ανδριακό, η ομάδα της Τήνου προηγ...

Εικόνα Αρχείου
Άτυχος ήταν ο Α.Ο.Τήνου στο πέρασμα του από την Άνδρο για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Ανδριακό, η ομάδα της Τήνου προηγήθηκε στο 10' με εύστοχο χτύπημα πέναλτι από τον Βελαλοπουλος Ελευθέριο , στην συνέχεια η ομάδα της Τήνου είχε τον έλεγχο του αγώνα χάνοντας κλασικές ευκαιρίες για να δώσει διαστάσεις θριάμβου στον αγώνα αλλά στο 43ο λεπτό η ομάδα του Ανδριακού έφτασε στο 1-1 .

Στο δεύτερο ημίχρονο πάλι η ομάδα της Τήνου είχε τον έλεγχο στο match μέχρι το 70ο λεπτό όταν σε μια αντεπίθεση η ομάδα της Άνδρου έκανε το 2-1 που ήταν και το τελικό σκορ. Έτσι με αυτή την νίκη η ομάδα της Άνδρου μεγάλωσε την διαφορά που είχε από τον Α.Ο.Τ στους 8 Βαθμούς.